Uniwersalny program do zgrywania kontaktów

MOBiledit obsługuje ponad dwa tysiące modeli telefonów dostępnych na rynku.

Jednym kliknięciem możesz wykonać kopię danych ze swojego starego telefonu na nowy telefon, wydrukować SMS-y, kontakty, zoptymalizować kontakty, zainstalować aplikacje, zachować backup danych na dysku, zarządzać obrazami i muzyką w telefonie, wysyłać SMS bezpośrednio z komputera, wykonywać i odbierać połączenia oraz zrobić mnóstwo innych rzeczy.

W wersji standardowej MOBILedit kierowany jest do użytkowników domowych i firm, które chcą wykorzystywać go do własnych celów, nie świadcząc przy tym usług komercyjnych przy wykorzystaniu MOBiledita. Dla większych firm przeznaczna jest wersja Enterprise, nieposiadająca ograniczeń licencyjnych oraz ograniczeń związanych z ilością podłączanych urządzeń. Specjalnie dla salonów sprzedaży dostępny jest Phone Copier, umożliwiający proste kopiowanie danych na potrzeby klientów wymieniająych telefon. MOBILedit Forensic przeznaczony jest dla śledczych, którzy w swojej pracy potrzebują niezawodnego narzędzia do pozyskiwania materiału dowodowego z urządzeń mobilnych.

Poznaj możliwości oprogramowania MOBILedit na MOBILedit.pl!

Programy MOBILedit dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu użytkownik może dopasować licencję do swoich rzeczywistych potrzeb.

Używając programu MOBILedit możesz błyskawicznie

  • wydrukować wiadomości SMS
  • wydrukować książkę adresową
  • skopiować lub przenieść dane między dowolnymi telefonami
  • zarządzać obrazami i muzyką w telefonie
  • instalować programy bezpośrednio na telefonie
  • zarządzać telefonem i wiele innych…