Przenoszenie danych z komórki na komórkę

Używając programu MOBILedit możesz błyskawicznie

  • wydrukować wiadomości tekstowe (SMS)
  • wydrukować książkę adresową
  • skopiować lub przenieść dane z jednego telefonu na inny
  • zarządzać multimediami w telefonie
  • instalować aplikacje bezpośrednio na telefonie
  • zarządzać telefonem i wiele innych…

W jednej chwili możesz skopiować lub przenieść dane ze swojego starego telefonu na nowy telefon, wydrukować wiadomośći SMS, kontakty, zoptymalizować książkę adresową, przeprowadzić instalację aplikacji, zachować backup danych na dysku, zarządzać obrazami i muzyką w telefonie, wysyłać SMS bezpośrednio ze swojego PC, wykonywać i odbierać rozmowy oraz zrobić mnóstwo innych rzeczy.

Programy MOBILedit dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu możesz dostosować licencję do własnych faktycznych potrzeb.

MOBiledit obsługuje ponad dwa tysiące modeli urządzeń dostępnych na rynku.

W wersji standardowej MOBILedit kierowany jest do użytkowników domowych i firm, które korzystają go do własnych celów, nie świadcząc przy tym usług komercyjnych przy wykorzystaniu tego programu. Dla większych firm przeznaczna jest wersja Enterprise, nieposiadająca ograniczeń licencyjnych oraz ograniczeń związanych z ilością używanych urządzeń. Specjalnie dla salonów sprzedaży przeznaczony jest Phone Copier, który umożliwia proste kopiowanie danych na potrzeby klientów kupujących nowy telefon. MOBILedit Forensic przeznaczony jest dla śledczych, którzy w swojej pracy potrzebują najlepszego narzędzia do pozyskiwania dowodów z telefonów komórkowych.

Sprawdź możliwości oprogramowania MOBILedit na MOBILedit.pl!