Przegrywanie danych pomiędzy telefonami

Jednym kliknięciem możesz wykonać kopię danych ze swojego starego telefonu na nowy telefon, wydrukować wiadomośći SMS, kontakty, zoptymalizować książkę telefoniczną, przeprowadzić instalację aplikacji, zachować kopię bezpieczeństwa danych na dysku, zarządzać obrazami i muzyką w telefonie, wysyłać SMS bezpośrednio z komputera, wykonywać i odbierać rozmowy oraz zrobić wiele innych rzeczy.

Sprawdź możliwości programów MOBILedit na MOBILedit.pl!

Programy MOBILedit dostępne są w różnych wersjach, dzięki czemu użytkownik może dopasować licencję do własnych rzeczywistych potrzeb.

W wersji standardowej MOBILedit kierowany jest do użytkowników domowych i firm, które chcą wykorzystywać go do własnych celów, nie świadcząc przy tym usług komercyjnych przy wykorzystaniu MOBiledita. Dla większych klientów instytucjonalnych przeznaczna jest wersja Enterprise, pozbawiona ograniczeń licencyjnych oraz ograniczeń związanych z ilością podłączanych telefonów. Specjalnie dla salonów sprzedaży dostępny jest Phone Copier, który umożliwia proste kopiowanie danych na potrzeby klientów wymieniająych telefon. MOBILedit Forensic przeznaczony jest dla śledczych, którzy w swojej pracy potrzebują niezawodnego narzędzia do pozyskiwania dowodów z telefonów komórkowych.

MOBiledit obsługuje ponad dwa tysiące modeli urządzeń dostępnych na rynku.

Używając programu MOBILedit możesz błyskawicznie

  • wydrukować wiadomości SMS
  • wydrukować książkę telefoniczną
  • przenieść lub skopiować dane z jednego telefonu na inny
  • zarządzać obrazami i muzyką w telefonie
  • instalować programy bezpośrednio na urządzeniu
  • zarządzać telefonem i wiele innych…