Program umożliwiający wydruk wiadomości sms z telefonu

W najprostszy możliwy sposób możesz wykonać kopię danych ze swojego starego telefonu na nowy telefon, wydrukować SMS-y, kontakty, zoptymalizować książkę adresową, przeprowadzić instalację aplikacji, zachować kopię bezpieczeństwa danych na dysku, zarządzać multimediami w telefonie, wysyłać SMS bezpośrednio ze swojego PC, wykonywać i odbierać rozmowy oraz zrobić mnóstwo innych rzeczy.

W wersji standardowej MOBILedit przeznaczony jest dla użytkowników domowych i firm, które chcą wykorzystywać go do własnych celów, nie świadcząc przy tym usług komercyjnych przy wykorzystaniu tego programu. Dla większych firm przeznaczna jest wersja Enterprise, nieposiadająca ograniczeń licencyjnych oraz ograniczeń związanych z ilością używanych telefonów. Specjalnie dla salonów sprzedaży przeznaczony jest Phone Copier, umożliwiający proste kopiowanie danych na potrzeby klientów kupujących nowy telefon. MOBILedit Forensic skierowany jest dla śledczych, którzy w swojej pracy potrzebują niezawodnego narzędzia do pozyskiwania materiału dowodowego z urządzeń mobilnych.

Sprawdź możliwości programów MOBILedit na MOBILedit.pl!

MOBiledit obsługuje ponad dwa tysiące modeli telefonów dostępnych na rynku.

Programy MOBILedit występują w różnych wersjach, dzięki czemu możesz dopasować licencję do własnych faktycznych potrzeb.

Używając programu MOBILedit możesz bardzo szybko

  • wydrukować wiadomości SMS
  • wydrukować książkę telefoniczną
  • przenieść lub skopiować dane między dowolnymi telefonami
  • zarządzać obrazami i muzyką w telefonie
  • instalować aplikacje bezpośrednio na urządzeniu
  • zarządzać telefonem i wiele innych…