Kopiowanie danych z telefonu na telefon

W najprostszy możliwy sposób możesz wykonać kopię danych ze swojego starego telefonu na nowy telefon, wydrukować wiadomośći SMS, książkę adresową, zoptymalizować książkę telefoniczną, przeprowadzić instalację aplikacji, zachować kopię bezpieczeństwa danych na dysku, zarządzać obrazami i muzyką w telefonie, wysyłać wiadomości SMS bezpośrednio ze swojego PC, wykonywać i odbierać rozmowy oraz zrobić wiele innych rzeczy.

Programy MOBILedit występują w kilku wersjach, dzięki czemu użytkownik może dostosować licencję do swoich rzeczywistych potrzeb.

MOBiledit współpracuje z ponad dwoma tysiącami modeli urządzeń dostępnych na rynku.

Poznaj możliwości oprogramowania MOBILedit na MOBILedit.pl!

Używając programu MOBILedit możesz błyskawicznie

  • wydrukować wiadomości tekstowe (SMS)
  • wydrukować kontakty
  • przenieść lub skopiować dane z jednego telefonu na inny
  • zarządzać multimediami w telefonie
  • instalować aplikacje bezpośrednio na urządzeniu
  • zarządzać telefonem i wiele innych…

W wersji standardowej MOBILedit kierowany jest do użytkowników domowych i firm, które chcą wykorzystywać go do własnych celów, nie świadcząc przy tym usług komercyjnych przy wykorzystaniu MOBiledita. Dla większych firm przeznaczna jest wersja Enterprise, nieposiadająca ograniczeń licencyjnych oraz ograniczeń związanych z ilością podłączanych telefonów. Specjalnie dla salonów sprzedaży dostępny jest Phone Copier, który umożliwia proste kopiowanie danych na potrzeby klientów wymieniająych telefon. MOBILedit Forensic skierowany jest dla śledczych, którzy w swojej pracy potrzebują niezawodnego narzędzia do pozyskiwania materiału dowodowego z telefonów komórkowych.